darmowy kurs fotografii czarno-białej
|

Letnie kadry w stylu czarno-białym: bezpłatny kurs fotografii!

Wakacje to czas, kiedy wielu z nas się bawi, relaksuje i tworzy piękne wspomnienia. A co jeśli powiedziałabym, że mam dla Ciebie propozycję, która pozwoli Ci uwiecznić te niezapomniane chwile w wyjątkowy sposób? Oto zapowiedź nowego kursu mailowego z fotografii czarno-białej, zupełnie za darmo!

Czy nie marzyłeś/aś kiedyś o tym, żeby Twoje zdjęcia miały niepowtarzalny charakter? Żebyś mógł/mogła wyrazić swoją kreatywność i artystyczną duszę za pomocą pięknych monochromatycznych kadrów? Teraz masz taką okazję!

Jestem pełna entuzjazmu, że mogę poinformować Cię o planach stworzenia darmowego kursu fotografii czarno-białej! Kurs odbędzie się w ramach cyklu wakacyjnych bezpłatnych lekcji fotograficznych #letnialekcjafotografii. W ubiegłym roku budowaliśmy wspólnie własny styl fotograficzny. Tegoroczny kurs będzie esensjonalnym przewodnikiem od podstaw, dla każdego, niezależnie od poziomu doświadczenia. Będziemy się skupiać na wybranych aspektach kompozycji, światła, kontrastu itp., które pozwolą Ci osiągnąć efekt wow na Twoich czarno-białych zdjęciach.

Nie czekaj! Dołącz do nas już teraz, żeby nie przegapić tego wyjątkowego kursu! Zapisz się na bezpłatny kurs „Fotografia czarno-biała: od podstaw do pierwszych świetnych zdjęć”, by otrzymać pierwszą lekcję kursu wprost do swojej skrzynki mailowej już 4 lipca. Kolejne lekcje dostaniesz co tydzień, aż do końca wakacji.

EDIT: Wakacyjny kurs 2023 już się zakończył, ale możesz zakupić go w sklepie. Obecnie przy zakupie otrzymasz prezent: checklistę „Świetne zdjęcie w czerni i bieli”. Kliknij w poniższy link, by sprawdzić szczegóły:

==>> KURS ONLINE FOTOGRAFII CZARNO-BIAŁEJ: OD PODSTAW DO PIERWSZYCH ŚWIETNYCH ZDJĘĆ

.

Mam nadzieję, że już nie możesz się doczekać, żeby do nas dołączyć i cieszyć się tworzeniem pięknych czarno-białych fotografii, które będą pełne wyjątkowego klimatu niezapomnianych wspomnień!

Do zobaczenia na kursie!

P.S. Będę także niezmiernie wdzięczna, jeśli podzielisz się tą informacją ze swoimi przyjaciółmi i znajomymi, którzy mogą być zainteresowani bezpłatnym kursem fotografii czarno-białej. Możesz udostępnić wpis w swoich social mediach lub wysłać link na WhatsApp.

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA, ABY NA BIEŻĄCO OTRZYMYWAĆ INFORMACJE O ZAPISACH NA BEZPŁATNE KURSY FOTOGRAFII:

⬇️⬇️⬇️

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

4 komentarze