kurs fotografii za darmo
|

Letnie lekcje fotografii 2022 – zapisz się na bezpłatny kurs

W tym roku postanowiłam kontynuować serię wakacyjnych bezpłatnych lekcji fotograficznych. Bo czyż jest lepszy czas na przemyślenia, niż idąc brzegiem morza albo podczas górskiej wycieczki?

Tegorocznym tematem będzie własny styl w fotografii. Letnie lekcje będą miały jednak nieco zmienioną formułę. Otóż materiały edukacyjne będą przede wszystkim dużo obszerniejsze oraz będą przesyłane co tydzień wprost do Twojej skrzynki mailowej. Jeżeli jesteś już subskrybentem newslettera o dobrej fotografii, nie musisz robić nic, by otrzymać lekcje. Jeśli natomiast nie subskrybujesz jeszcze newslettera, możesz zapisać się do niego poniżej, podając swoje imię oraz adres e-mail:

EDIT: Kurs już się zakończył! Zapraszam na kolejny w najbliższe wakacje! Zapisz się do dobrego newslettera, aby nie przegapić:

O czym będzie bezpłatny kurs fotografii?

Tegorocznym lekcjom fotografii nadałam tytuł „Kurs na styl”. Będzie to kurs fotografii, jak zacząć fotografować we własnym niepowtarzalnym stylu. Będziemy rozmawiać o własnym stylu – o tym, czym tak naprawdę jest własny styl, z jakich elementów się składa, jak go ukształtować. A także o tym, czy własny styl oznacza rozwój, czy też zamknięcie się w czterech ścianach własnego komfortu.

„Kurs na styl” to kurs fotografii przeznaczony zarówno dla początkujących, jak i osób zaawansowanych, borykających się z problemem braku fotograficznego stylu.

Kurs fotografii internetowej cena

Dla wszystkich, dla których cena kursu fotografii online ma olbrzymie znaczenie, z pewnością jest to świetna wiadomość, iż kurs fotografii „Kurs na styl” jest darmowy! Ale osobiście bardzo nie lubię określeń „darmowy kurs fotografii” czy „kurs fotografii za darmo”. Mają one nieco negatywne skojarzenia – z czymś o niskiej jakości. Tymczasem „Kurs na styl” to mnóstwo rzetelnej, dającej do myślenia wiedzy, dającej wstęp do profesjonalnej fotografii. Dlatego zdecydowanie wolę określenie, iż kurs fotografii online „Kurs na styl” jest całkowicie bezpłatny.

Zapisz się na bezpłatny kurs fotografii

Jeśli jeszcze nie subskrybujesz newslettera o dobrej fotografii, a chcesz otrzymywać piguły praktycznej fotograficznej wiedzy, zostaw poniżej swoje imię oraz e-mail. Tylko zrób to koniecznie teraz, zanim zapomnisz i stracisz niepowtarzalną szansę na rozwój!

Pierwsza lekcja trafi na Twoją skrzynkę już 5 lipca. To co, widzimy się wkrótce?

Czy widziałeś już mój najnowszy ebook?

Odkryj kompletny przewodnik po jasnej stronie fotografii.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *