fot. Michał Warda / WhiteSmoke Studio

Cześć!

Nazywam się Anna Wygodny. Jestem instruktorem fotografii oraz autorką poradników fotograficznych. Od 2017 roku prowadzę LensGo Blog o dobrej fotografii, na którym staram się zaszczepić myśl, że fotografia to nie tylko ładny obrazek. Pomagam odnaleźć własną drogę w fotografii, zgodnie z hasłem:

Zamień Banalne W Rozpoznawalne

Otwieram oczy i umysł na ambitniejszą fotografię. Uczę, jak czuć się dobrze ze swoją twórczością i przestać chować zdjęcia głęboko w szufladzie.

Przygodę z fotografią zaczęłam bardzo dawno temu, jeszcze w analogowych czasach. Początkowo jako samouk. Pochłaniałam tonami książki fotograficzne, robiłam zdjęcia i je analizowałam. Fascynacja fotografią dziecięcą po narodzinach synów zaowocowała ukończeniem Uniwersytetu Akademii Fotografii Dziecięcej. Fotoreportażu i dokumentu fotograficznego uczyłam się od Rafała Siderskiego i Karola Grygoruka (Akademia Fotografii), a wizualnego opowiadania historii od Ani Bedyńskiej (Polish Women Photographers Academy). Obecnie jestem studentką prestiżowego Programu Mentorskiego Sputnik Photos.

Za zdjęcie „Portret syna” otrzymałam wyróżnienie w Wielkim Konkursie Fotograficznym National Geographic 2020.

Moje fotografie były eksponowane na dwóch wystawach zbiorowych w Centrum Sztuki Współczesnej w Toruniu: „Fotografia jest kobietą” oraz „Dać matce aparat”.

Jestem edytorką międzynarodowych portali fotograficznych dedykowanych fotografii dziecięcej: Through a Mother’s Eyes Photography oraz Through a Mother’s Eyes Black & White Photography.

Z wykształcenia jestem bankowcem. Ukończyłam Szkołę Główną Handlową w Warszawie, posiadam również dyplom Master Of Business Administration University o Illinois. Przez lata pracowałam w świecie wielkich finansów.

Prywatnie jestem szczęśliwą żoną cudownego mężczyzny o szalonych zapędach do podróżowania, mamą dwóch angażujących nastolatków i hmmm… pańcią psa rasy Cavalier.

Dlaczego warto ze mną zostać?

Pomogę Ci Opowiedzieć Twoją Historię Kadrami W Wyjątkowy Sposób