fot. Michał Warda / WhiteSmoke Studio

Cześć!

Nazywam się Anna Wygodny i jestem autorką bloga LensGo Blog o dobrej fotografii, którego tematem przewodnim jest myśl:

fotografia to nie tylko

piękny obrazek

Lubię fotografować, a jeszcze bardziej lubię pisać o fotografii. Tworzę poradniki i eseje o fotografii. Moje teksty ukazały się na portalu fotograficznym Szeroki Kadr oraz w magazynie „Traveler” National Geographic.

Najbardziej kocham dokumentować niecodzienną codzienność mojej rodziny. Nasze domowe albumy są pełne bardzo intymnych ujęć, które mam nadzieję staną się fantastyczną pamiątką na lata.

Pomogę Ci opowiedzieć Twoją historię kadrami w wyjątkowy sposób.

Swoją przygodę z fotografią zaczęłam bardzo dawno temu. Przeszłam przez fascynację niemal wszystkimi obszarami fotografii – począwszy od krajobrazów, przez portrety, makrofotografię, fotografię podróżniczą, lifestyle, street, reportaż. Teraz zwracam się ku fotografii dokumentalnej, interesują mnie zagadnienia społeczne i socjologiczne.

Za zdjęcie “Portret syna” otrzymałam wyróżnienie w Wielkim Konkursie Fotograficznym National Geographic 2020.

Brałam udział w dwóch wystawach zbiorowych absolwentek Uniwersytetu Akademii Fotografii Dziecięcej w Centrum Sztuki Współczesnej w Toruniu: „Fotografia jest kobietą” (2018 r.) oraz „Dać matce aparat” (2017 r.).

Prywatnie jestem spełnioną kobietą, szczęśliwą żoną cudownego mężczyzny o szalonych zapędach do podróżowania, mamą dwóch kochanych urwisów i hmmm… pańcią psa rasy Cavalier. A zawodowo – po latach pracy jako menedżer w korporacjach inwestycyjnych postanowiłam w końcu pożegnać się z etatem i rozpocząć pracę na własny rachunek.

Więcej o mojej fotograficznej pasji…


Wpadnij na mój Instagram!