Zamień banalne zdjęcia
w rozpoznawalne fotografie

Dołącz bezpłatnie do LensGo Akademii Dobrej Fotografii!

.

LensGo | Blog o Dobrej Fotografii

Nauka fotografii
on-line

dobry blog fotograficzny

Możesz robić nie tylko ŁADNE ZDJĘCIA.

Możesz robić DOBRE ZDJĘCIA.

Takie, KTÓRE DZIAŁAJĄ,

poruszają, prowadzą do refleksji.

Takie, KTÓRYCH SIĘ NIE ZAPOMINA

natychmiast po obejrzeniu.

W fotografii chodzi przecież o to,

by na końcu powstał DOBRY, MOCNY KADR.

nauka fotografii online

Kursy fotograficzne

Fotoreportaż, dokument, podstawy fotografii

O mnie

Nazywam się Anna Wygodny i pomagam zbudować rozpoznawalny styl w fotografii, bez frustracji. Jestem laureatką Wielkiego Konkursu Fotograficznego National Geographic. Tworzyłam dla takich marek jak Szeroki Kadr, National Geographic Traveler. Rozgość się proszę!

Blog fotograficzny dla amatorów i średniozaawansowanych
fot. Michał Warda
Jak mogę Cię wesprzeć?

Bezpłatne poradniki

Na blogu o dobrej fotografii znajdziesz niemal 100 bezpłatnych artykułów i podcastów edukacyjnych o fotografii. Czekają na Ciebie zarówno porady techniczne, jak i wiedza związana z rozwojem osobistym poprzez fotografię. Dla początkujących i zaawansowanych fotografów.

Ebooki i kursy
o fotografii

Chcesz zdobyć dogłębną wiedzę na interesujący Cię temat? Sprawdź ofertę ebooków i kursów o fotografii w LensGo Akademii Dobrej Fotografii. To świetne miejsce do nauki fotografii i własnego fotograficznego stylu. W przyjaznej atmosferze i we własnym tempie.

Mentoring fotograficzny

A może wolisz pracować mając po drugiej stronie człowieka? Oferuję spotkania online w formule mentoringu lub indywidualnych konsultacji. Sprawdź dostępne konsultacje lub napisz, czego potrzebujesz, przygotuję atrakcyjną ofertę specjalnie dla Ciebie.

90% fotografów ma ten problem

Być może od dawna planujesz osiągnąć mistrzostwo w robieniu profesjonalnych jasnych zdjęć, pełnych światła i radości. Wiem, że się nie pogniewasz, jeżeli dodatkowo zrealizujesz kolejny cel: wypracujesz własny, niepowtarzalny fotograficzny styl.

Jeżeli masz takie aspiracje, ale Twoje zdjęcia nadal są szare i nijake, koniecznie zobacz ebook „Tajemnice fotografii high key”.

Najchętniej czytane na blogu
jak zbudować reportaż

Jak zbudować fotoreportaż, by wywołać emocjeJak zbudować fotoreportaż, by przykuł uwagę widza i wywołał emocje? Poznaj trzy ważne kroki, bez których nie zbudujesz dobrej opowieści.

światło w fotografii

Światło w fotografii cz. IRola światła w fotografii. Kierunki padania: światło przednie, tylne, boczne, górne, dolne. Jak wykorzystać zalety światła i zniwelować jego wady.

rodzaje planów w fotografii

Kompozycja cz. IICiąg dalszy rozmów o kompozycji. Plan w fotografii: ogólny, średni, bliski. Do czego służą, o czym opowiadają, kiedy używać.

tonalność zdjęcia czarno-białego

Tonalność zdjęcia – o co w tym chodziTonalność zdjęcia - co to znaczy? Jak uzyskać zdjęcia bogate w tony? Dlaczego tonalność w fotografii jest ważna? Gdzie znaleźć sceny bogate w tony?

jak ustawić ostrość w aparacie

Sposoby na celne ustawienie ostrości w wybranym punkcie


Oswajamy autofocus, punkty ostrzenia, tryby autofocusa. Dlaczego warto wykorzystywać back button focus?

blog o fotografii

Zdjęcia high key tchnące optymizmemCo to są zdjęcia high key? Jak zrobić jasne, pastelowe zdjęcie na Instagram? O czym trzeba pamiętać przy obróbce zdjęć high key?

Potrzebujesz pomocy ponieważ Twój aparat robi, co chce? Przygotowałam dla Ciebie:

Przyjazny, bezpłatny audiobook, dzięki któremu w końcu oswoisz swój aparat

Zapisz się do Newslettera i odbierz audiobook

Będziesz otrzymywać przydatną wiedzę bezpośrednio na swoją skrzynkę mailową

.

Blog fotograficzny LensGo

miejsce dla ambitnych fotografów, którzy chcą opowiadać swoje historie kadrami w wyjątkowy sposób

Blog o fotografii dla początkujących

Większość blogów o fotografii poprzestaje na nauce tego, jak zrobić estetyczne zdjęcie. Skupia się na tym, jak obsłużyć aparat, znaleźć dobre światło lub dobrać kolory, aby pstryknąć ładną fotkę. To jest ważne na pewnym etapie nauki fotografii i o tym uczę w dziale Podstawy fotografii. Znajdziesz tu porady dla początkujących fotografów, których celem jest nauka fotografii od podstaw, krok po kroku. Wszystko opisane prostym językiem, zilustrowane licznymi przykładami dobrych zdjęć.

Podstawy fotografii to blog fotograficzny dla amatorów, z którego korzystasz całkowicie za darmo. Bezpłatne są wszystkie artykuły o fotografii dla początkujących, poradniki jak obsłużyć aparat, jak uniknąć błędów początkujących fotografów czy jak robić dobre, wyjątkowe zdjęcia.

Ponadto poznasz zasady kompozycji udanych zdjęć, nauczysz się widzieć światło, by jak najlepiej uchwycić piękno chwili, nauczysz się dobierać kolory do zdjęć, dowiesz się również, jak robić czarno-białe zdjęcia. Jednym słowem będziesz robić świetne zdjęcia, gdyż poznasz podstawy wyjątkowej fotografii.

Blog fotograficzny dla średniozaawansowanych

Ale nauka podstaw fotografii to jedynie wstęp do magicznego świata fotografii. Dlatego na LensGo Blogu o dobrej fotografii nie tylko nauczysz się, jak robić ładne zdjęcia. Dowiesz się, jak robić niebanalne zdjęcia. Takie, które inni będą chcieli oglądać i o których będą chcieli mówić.

Fotografia PRO to blog fotograficzny dla bardziej zaawansowanych fotografów. Tu wiedza o tym, jakie są najważniejsze zasady w fotografii ustępuje miejsce radości tworzenia niebanalnych zdjęć. Poznasz, co tak naprawdę jest najważniejsze w profesjonalnej fotografii i wkrótce będziesz fotografować jak zawodowiec. A być może zmienisz pasję do fotografii w dobrze płatny zawód i zaczniesz zarabiać na fotografii więcej od innych.

Na blogu fotograficznym dla zaawansowanych czeka na Ciebie kurs fotoreportażu od podstaw, niepozowana fotografia lifestyle, artykuły jak fotografować rodziny i dzieci, zdjęcia przed i po obróbce, czy recenzje ciekawych książek i albumów fotograficznych. Dowiesz się, co to jest styl fotograficzny i jak zacząć fotografować we własnym stylu.

Jest mnóstwo powodów, by pozostać
w kontakcie.

LensGo | Akademia Dobrej Fotografii jest dla Ciebie, jeśli:

Obserwuj mnie: