Odkryj magię naturalnego światła! 🌞

Zdobądź swoje miejsce na bezpłatnym kursie fotografii „Esencja światła: perspektywa mistrzów fotografii” i naucz się, jak w pełni wykorzystywać naturalne światło, by tworzyć spektakularne zdjęcia pełne emocji!

👉 Światło może naprawdę wiele!

Ale… zbyt często widzę fotografów, którzy nie robią zdjęć, używając złego światła jako wymówki. Czekają więc miesiącami na dobre światło, aby zrobić zdjęcie życia.

Czy Ty również tak czekasz?

I może dlatego wciąż nie masz portfolio?

A tymczasem wystarczy poszukać światła wokół siebie… Piękne światło to moc, ale mistrzem zostaje ten, kto potrafi wyrzeźbić coś wyjątkowego z tego, co ma pod ręką.

Dlatego warto uczyć się od najlepszych. Klasycznych i współczesnych mistrzów fotografii.

Dołącz do społeczności pasjonatów fotografii!

Nie pozwól, by szansa na poszerzenie Twoich umiejętności fotograficznych przepadła! Zapisz się na bezpłatny wakacyjny kurs fotografii i nie zostawiaj swojego potencjału w tyle.

Co zyskasz?

👉 Zrozumienie magii światła: nauczysz się rozpoznawać i wykorzystywać różne typy światła w swojej fotografii. Odkryjesz, jak światło wpływa na Twoje zdjęcia i zaczniesz wykorzystywać jego naturalne właściwości w sposób, w jaki robią to mistrzowie fotografii.

👉 Techniki mistrzów: poznasz sprawdzone techniki najlepszych fotografów, które pomogą Ci tworzyć wyjątkowe kadry niezależnie od warunków. Zaczynając od efektów pracy mistrzów, rozszyfrujemy ich warsztat, dzięki któremu nawet przeciętne warunki oświetleniowe dają spektakularne kompozycje.

👉 Praktyczne wskazówki: dowiesz się, jak kreatywnie pracować ze światłem, aby Twoje zdjęcia były niepowtarzalne i pełne emocji. Inspirując się pracami mistrzów, aby rozwijać własny styl, zamiast zwykłego naśladownictwa, bo przecież jaki jest sens bycia kolejną kopią Trenta Parke?

👉 Rozwój portfolio: w końcu przestaniesz wiecznie czekać na idealne warunki i w miesiąc zbudujesz fantastyczne fotograficzne portfolio!

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Tak, kurs mailowy o świetle w fotografii jest odpowiedni dla początkujących i nieco bardziej zaawansowanych fotografów. Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z fotografią, czy masz już pewne doświadczenie, warto inspirować się dawnymi i współczesnymi mistrzami fotografii.

Tak, kurs jest całkowicie bezpłatny. Wystarczy, że podasz swoje imię oraz adres e-mail, aby otrzymywać lekcje wprost do swojej skrzynki odbiorczej.

Nie, nie potrzebujesz specjalnego sprzętu do uczestnictwa w kursie. Wystarczy, że posiadasz aparat fotograficzny, którym możesz robić zdjęcia.

Wakacyjny kurs mailowy trwa 3 tygodnie i składa się z 15 lekcji, które otrzymasz od 1 do 19 lipca na swój adres e-mail. Ale możesz uczyć się w swoim własnym tempie i korzystać z lekcji, gdy tylko masz czas i ochotę.

Kim jestem?

O mnie

Nazywam się Anna Wygodny. Pomagam zbudować rozpoznawalny styl w fotografii oraz zamienić banalne zdjęcia w rozpoznawalne fotografie. Jestem laureatką wielu konkursów fotograficznych, m.in. Wielkiego Konkursu Fotograficznego National Geographic. Tworzyłam dla takich marek jak Szeroki Kadr, National Geographic Traveler.

Jestem absolwentką Programu Mentorskiego Sputnik PhotosAkademii Fotografii oraz Polish Women Photographers Academy.

Zapisz się teraz
i odkryj esencję światła!

Nie czekaj dłużej na coś, co może nigdy nie nastąpić. Już teraz naucz się wykorzystywać światło, które masz pod ręką i twórz zdjęcia, które zachwycą wszystkich.

Dołącz do czwartej edycji bezpłatnego kursu fotografii „Esencja światła: perspektywa mistrzów fotografii” i zobacz, jak magia światła naturalnego może odmienić Twoje fotografie!