Zanurz się
w magicznym świecie fotografii czarno-białej

Zdobądź swoje miejsce na bezpłatnym kursie mailowym „Fotografia czarno-biała: od podstaw do pierwszych świetnych zdjęć” i odkryj tajniki tworzenia fotografii, które wywołują prawdziwe emocje!

.

Czy marzysz o spektakularnych zdjęciach? Odkryj, co bezpłatny kurs fotografii czarno-białej ma Ci
do zaoferowania!

👉 Zdobędziesz umiejętności, które pozwolą Ci utrwalać wyjątkowe momenty w niezapomnianych czarno-białych kadrach.

👉 Poznasz metody, jak uchwycić piękno codzienności, tworząc fotografie pełne nostalgii i tajemniczości.

👉 Odkryjesz magię czarno-białych kontrastów, delikatnych tonacji i dramatycznych kompozycji. Dowiesz się, jak manipulować światłem i cieniami, aby stworzyć zmysłowe i wyjątkowe obrazy.

👉 Nauczysz się przekazywać emocje i opowiadać swoją opowieść za pomocą czarno-białych obrazów.

👉 I raz na zawsze pozbędziesz się nudnych, szaro-szarych zdjęć.

Szczegółowy opis kursu

Kurs trwa przez dwa wakacyjne miesiące. W każdy wtorek lipca i sierpnia otrzymasz mailem jedną lekcję. Będą to materiały tekstowe, video lub pdfy do pobrania.

wstęp do darmowego kursu fotografii online

Lekcja 1

Wprowadzenie do fotografii czarno-białej

histogram darmowy kurs fotografii czarno białej

Lekcja 2

Praca z histogramem

fotografia czarno biała kurs online

Lekcja 3

Tonalność zdjęcia czarno-białego

fotografia czarno biała bezpłatny kurs online

Lekcja 4

Kontrast świetlny

Lekcja 5

Kształty i faktury

Lekcja 6

Kompozycja

jak fotografować emocje w czerni i bieli bezpłatny kurs fotografii

Lekcja 7

Emocje w czerni i bieli

jak fotografować w czerni i bieli darmowy kurs fotografii online postprodukcja

Lekcja 8

Konwersja koloru do czerni i bieli

bezpłatny kurs fotografii online

Lekcja 9

Postprodukcja c.d.

Dołącz do społeczności pasjonatów czarno-białej fotografii!

Nie pozwól, by szansa na poszerzenie Twoich umiejętności fotograficznych przepadła! Zapisz się na kurs czarno-białej fotografii i nie zostawiaj swojego potencjału w tyle.

Co zyskasz?

Jeśli marzysz o stworzeniu pięknych, niepowtarzalnych zdjęć w klasycznej technice czarno-białej, nie możesz przejść obojętnie obok tej oferty. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym fotografem, czy już posiadasz pewne doświadczenie, bezpłatny kurs mailowy fotografii czarno-białej jest dla Ciebie!

Przygotowałam nastawiony na efekt, praktyczny kurs, który pomoże Ci nauczyć się podstawowych technik, które musisz znać, aby zacząć tworzyć niezwykłe czarno-białe zdjęcia. Dzięki kursowi odkryjesz tajniki tworzenia pięknych, kontrastowych i pełnych emocji zdjęć, które zachwycą Twoich widzów.

Nie przegap tej niepowtarzalnej okazji  do rozwoju swoich umiejętności fotograficznych, które mogą dać Ci wiele radości i satysfakcji! Zapisz się na bezpłatny kurs mailowy już dziś i odkryj klasyczny, ponadczasowy styl!

 

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Tak, kurs mailowy fotografii czarno-białej jest odpowiedni dla początkujących i nieco bardziej zaawansowanych. Zajmiemy się zarówno podstawami, jak i bardziej zaawansowanymi technikami, dzięki czemu każdy uczestnik może nauczyć się czegoś nowego.

Tak, kurs mailowy fotografii czarno-białej jest całkowicie bezpłatny. Wystarczy, że podasz swoje imię oraz adres e-mail, aby otrzymywać lekcje wprost do swojej skrzynki odbiorczej.

Jeżeli jednak chcesz pogłębić wiedzę zdobytą na kursie, będziesz mieć możliwość wykupienia dodatkowych płatnych lekcji masterclass.

Nie, nie potrzebujesz specjalnego sprzętu do uczestnictwa w kursie. Wystarczy, że posiadasz aparat fotograficzny, którym możesz robić zdjęcia.

Wakacyjny kurs mailowy fotografii czarno-białej składa się z 9 lekcji, które otrzymasz co tydzień, w każdy wtorek lipca i sierpnia. Ale możesz uczyć się w swoim własnym tempie i korzystać z lekcji, gdy tylko masz czas i ochotę.

Kim jestem?

O mnie

Nazywam się Anna Wygodny. Pomagam zbudować rozpoznawalny styl w fotografii oraz zamienić banalne zdjęcia w rozpoznawalne fotografie. Jestem laureatką wielu konkursów fotograficznych, m.in. Wielkiego Konkursu Fotograficznego National Geographic. Tworzyłam dla takich marek jak Szeroki Kadr, National Geographic Traveler.

Jestem studentką Programu Mentorskiego Sputnik Photos, absolwentką Akademii Fotografii oraz Polish Women Photographers Academy.

Czas na nową przygodę z fotografią!

Podejmuję wyzwanie i zapisuję się na bezpłatny kurs czarno-białej fotografii!